category cover image
دسترسی سریع
تاریخ سفر:

بهمن ماه

ایرلاین:

قشم ایر


شروع قیمت از: 9,600,000 تومان

مشاهده جزییات
تاریخ سفر:

بهمن ماه

ایرلاین:

اتوبوس


شروع قیمت از: 5,000,000 تومان

مشاهده جزییات
تاریخ سفر:

بهمن ماه

ایرلاین:

قشم ایر


شروع قیمت از: 10,600,000 تومان

مشاهده جزییات

ویدیو گردشگری کربلا


کربلا شهری در جنوب کشور عراق است و با پایتخت آن فاصله ای حدود 100 کیلومتر دارد. با وجود این که غالبا تور کربلا را برای مقاصد زیارتی انتخاب می کنند اما گشت و گذار در کربلا و اطراف آن هم خالی از لطف نیست.

اطلاعات سفر به کربلا


phone
پیش شماره: +964
duration
زمان سفر: 1:25 دقیقه
passport
ویزا: دارد
currency
واحد پول: دینار
relegion
مذهب: مسلمان
language
زبان: عربی
emergency
اورژانس: 122
distance
فاصله از مرز: حدود 695 کیلومتر
police
پلیس: 104
clock difference
اختلاف ساعت: 01:30 دقیقه

سفر به مهمترین شهرهای شیعیان جهان با تور کربلا


تور کربلا به عنوان سفری زیارتی در بین مقاصد تور خارجی گردشگران بسیاری دارد. سالانه مردم زیادی از سراسر دنیا راهی تور کربلا می شوند. چیزی که باعث این حجم از گردشگر به کربلا شده است، موضوع مذهبی و تاریخی آن است. واقعه ای تاریخی که برای مسلمانان خصوصا شیعیان از اهمیت بسیاری برخوردار است. از این جهت گردشگران ایرانی بخشی از اصلی ترین زائرین سفر به کربلا هستند. در این میان تور کربلا اربعین بیشترین میزان گردشگر را به خود اختصاص داده است.

کربلا یکی از مهم ترین قطب های مذهبی دنیا است که  در زمان اربعین شاهد بزرگ ترین گرد همایی مسلمانان جهان است. زمانی که از اقصی نقاط دنیا به ویژه ایران راهی این منطقه می شوند. در این زمان با برگزاری مراسم ویژه مسلمانان فارغ از ملیت با یکدیگر متحد می شوند. البته تور کربلا در تمام طول سال طرفدار دارد. زائران ایرانی در بسیاری از مناسبت های مذهبی سفر به این شهر را انتخاب می کنند.

کربلا شهری در جنوب کشور عراق است و با پایتخت آن فاصله ای حدود 100 کیلومتر دارد. با وجود این که غالبا تور کربلا را برای مقاصد زیارتی انتخاب می کنند اما گشت و گذار در کربلا و اطراف آن هم خالی از لطف نیست. قصر عطشان، قلعه هندی، قلعه اخیضر، آرامگاه امیرکبیر و نهر علقمه از دیدنی ها و آثار تاریخی این شهر هستند. البته از آن جایی که کربلا چندین بار مورد حمله تروریستی قرار گرفته است بهتر است به تنهایی عازم این شهر نشوید و سفر خود را با تور انجام دهید.

همه-چیز-درباره-تور-کربلا

راهنمای سفر به کربلا

  • زبان رسمی: عربی و کردی
  • واحد پول: دینار عراق
  • کد تلفن عراق: 964+
  • کد تلفن کربلا: 40
  • پلیس: ۱۰۴
  • فوریت های پزشکی: ۱۲۲
  • آتش نشانی: ۱۱۵

برای سفر به کربلا باید چند نکته را مد نظر داشته باشید. قبل از هر چیزی بهتر است بدانید این شهر در زمان مراسم های مذهبی بسیار شلوغ است و گردشگران مسلمان از سراسر دنیا به آن سفر می کنند. بنابراین اگر به هر دلیلی تمایل به حضور در فضای این چنین شلوغ را ندارید بهتر است زمان دیگری را برای سفر انتخاب کنید. همین طور فراموش نکنید که این حجم از زائر در کربلا باعث پر شدن ظرفیت هتل ها و اقامتگاه ها می شود. پس نحوه رزرو تور کربلا در زمان های خاص را طوری برنامه ریزی کنید که از سفر جا نمانید. خرید بلیط، رزرو هتل، رزرو تور و ... همه را باید از قبل انجام دهید.

یکی از مواردی که در کیفیت سفر اثر گذار است، شرایط جوی مقصد است. آب و هوای کربلا به دلیل موقعیت جغرافیایی اش گرم و خشک است و بخش زیادی از آن را صحرا تشکیل داده است. بنابراین انتظار می رود تابستان های بسیار گرم و طاقت فرسایی داشته باشد. زمستان ها هوا معمولا معتدل است و کمتر هوای سرد حاکم است. این یکی از دلایلی است که باعث می شود سفر به کربلا در تابستان کاهش پیدا کند و برعکس استقبال بیشتری از زمستان ها شود. یکی دیگر از مواردی که در حجم زائرین کربلا نقش دارد، مناسبت های مذهبی است. به عنوان مثال در اربعین حسینی در کربلا بیشترین میزان مسافر دیده می شود و شلوغغ ترین زمان خود را دارد.

برای سفر به کربلا دو گزینه پیش رو دارید. هم می توانید از تورهای گردشگری استفاده کنید و هم از طریق سازمان حج اقدام کنید. یکی از تفاوت های تورهای سازمان حج و تورهای گردشگری به مقصد کربلا در ایرلاین هواپیما است. اغلب آژانس های گردشگری از قبل و به طور برنامه ریزی شده ای می دانند که پروازها توسط چه ایرلاینی انجام می شود. در حالی که در سفر با کاروان های سازمان حج نوع ایرلاین در لحظات آخر مشخص می شود. البته تمام این موضوعات باعث می شود که هزینه های این دو نیز با یکدیگر متفاوت باشد. در تورهای سازمان حج عوارض ورود به نجف از زائر دریافت نمی شود در حالی که در سفر با آژانس های گردشگری این عوارض باید توسط مسافر پرداخت شود. به طور کلی هزینه های سفر با آژانس گردشگری گران تر از هزینه سفر با سازمان حج است. در تورهای سازمان حج و زیارت، یک شب در کاظمین اقامت خواهید داشت اما این گزینه در تورهای گردشگری وجود ندارد و یک گردش روزانه در این شهر انجام می شود.

جدای از این، سفر به کربلا به صورت زمینی و هوایی انجام می شود. سفر هوایی به فرودگاه ... نجف انجام می شود. مسافران بعد از آن به سمت کربلا حرکت خواهند کرد. فاصله نجف تا کربلا 80 کیلومتر است. سفر زمینی با قطار و اتوبوس انجام می شود. طبیعتا سفرهای زمینی نسبت به سفرهای هوایی ارزان تر است که البته طولانی تر هم هست. تور ارزان کربلا در دسته تورهای زمینی قرار می گیرد و هزینه بسیار مناسبی دارد. به همین دلیل زائران و گردشگران زیادی می توانند سفر به کربلای معلی را تجربه کنند.

راهنمای-سفر-به-کربلا

تور کربلا زمینی

همان طور گه گفته شد سفر به کربلا شامل سفر با اتوبوس و همین طور سفر با قطار می شود. در سفر با اتوبوس ابتدا باید ببینید که از شهر شما به مقصد کربلا مسیری در نظر گرفته شده یا نه. اگر از شهری که شما ساکن آن هستید اتوبوس به سمت کربلا حرکت کند، می توانید بلافاصله برای بلیط اقدام کنید. در غیر این صورت ابتدا باید خود را به شهرهایی که برای کربلا اتوبوس دارند برسانید.

با توجه به موقعیت استراتژیک عراق و چند تکه بودن مسیر بهتر است سفر خود را با تور انجام دهید. تور زمینی کربلا با اتوبوس به این صورت است که ابتدا مسافران به مرز مهران برده می شوند و سپس بعد از ورود به خاک عراق باز هم با اتوبوس به سمت کربلا حرکت می کنند. البته در این مسیر یک شب توقف وجود دارد. مسیر برگشت نیز دقیقا به همین همین صورت است.

از آن جایی که بلیط قطار مستقیمی از تهران به کربلا وجود ندارد، مسافران باید در طول مسیر سوار دو قطار شوند. البته شما یک بار به شرکت قطار داخل کشور هزینه می پردازید. شما به وسیله قطار داخلی به سمت مرز حرکت خواهید کرد. بعد از آن جا با اتوبوس به شهر بصره می روید. سپس با قطار بصره عازم کربلا می شوید. بابت تمام این مسیر تنها یک بار هزینه پرداخت می شود. همان طور که گفته شد تور زمینی با قطار و اتوبوس برگزار می شود. بسته به سلیقه تان و بودجه ای که در نظر گرفته اید می توانید بهتره گزینه را انتخاب کنید. البته اغلب آژانس های گردشگری تور زمینی را با اتوبوس در نظر گرفته اند.

تور-کربلا-زمینی

تور کربلا هوایی

طبیعتا سفر هوایی جزو راحت ترین و امن ترین سفرها است. دقیقا بهترین راه سفر به کربلا هم استفاده از هواپیما است. از نظر هزینه قطعا بلیط هواپیما از بلیط اتوبوس و قطار گران تر است اما این هزینه نسبت به سایر پروازها معقول است. به طوری که تور کربلا هوایی جزو سفرهای گران حساب نمی شود مگر این که خودتان شرایط ویژه ای را در نظر بگیرید. به عنوان مثال هنگام تهیه بیط می توانید از سه سطح کیفی اکونومی، بیزنس و فرست کلاس استفاده کنید که در بین آن ها بلیط های اکونومی ارزان ترین و بلیط های فرست کلاس گران ترین هستند. در مورد رزرو هتل نیز همین ماجرا صدق می کند. بهترین هتل های کربلا گران تر هستند و باعث می شوند هزینه های تان افزایش یابد.

از آنجایی که شهر کربلا فرودگاه بین المللی ندارد، تور کربلای هوایی از فرودگاه امام خمینی به مقصد فرودگاه نجف انجام خواهد شد. مدت این پرواز حدود دو ساعت است. سپس مابقی مسیر از نجف به کربلا به صورت زمینی است. پکیج های تور هوایی کربلا چند شب اقامت در نجف را نیز در نظر گرفته اند. در نجف می توانید علاوه بر استراحت به زیارت و گشت و گذار در شهر هم بپردازید.

به طور کلی تمام تورهای کربلا علاوه بر اقامت در کربلا چند شب اقامت در شهرهای دیگر مانند نجف، سامرا و یا کاظمین را در برنامه های خود دارند. البته معمولا اقامت در کاظمین یک شب در نظر گرفته می شود که این موضوع به مسائل امنیتی مربوط است.

تور-کربلا-هوایی

خدمات تور کربلا

برای تور کربلا مانند هر سفر دیگری خدماتی از طرف آژانس ها در نظر گرفته شده است. این خدمات شامل خرید بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل، گشت شهری، لیدر فارسی زبان، بیمه سفر، ترانسفر و اخذ ویزا می شود.

مدارک مورد نیاز برای سفر به کربلا (زمینی و هوایی)

سفر به کربلا مانند هر تور خارجی دیگر نیاز به پاسپورت دارد. پاسپورتی معتبر که اعتبار آن حداقل 7 ماه باشد. همین طور لازم است برای ورود به این کشور ویزا داشته باشید. ویزا عراق به دو صورت گروهی و انفرادی صادر می شود. معمولا تورها و کاروان ها به صورت گروهی ویزا می گیرند و البته در مواردی نیز برای هر یک از مسافران ویزای جداگانه دریافت می شود.

با ویزای گروهی برای زیارت کربلا هیچ فردی تنهایی نمی تواند وارد خاک عراق و یا خارج از آن شود. در واقع شما با کاروان آمده اید و باید با کاروان هم بازگردید. این ویزا اعتبار سه ماه دارد. یعنی از زمان صدور سه ماه فرصت دارید از ویزای تان استفاده کنید. هم ویزای گروهی و هم ویزای انفرادی برای زیارت کربلا به صورت یک بار ورود (سینگل) صادر می شود. فرقی نمی کند که ویزای تان اعتبار دارد یا نه، وقتی یک بار وارد خاک این کشور شدید نمی توانید برای بار دوم از همین ویزا استفاده کنید. قبلا برای اخذ ویزای زیارتی باید هزینه پرداخت می کردید اما در حال حاضر ویزای زیارتی کربلا رایگان است. همین طور مسافران برای خروج از کشور باید عوارض و مالیات آن را پرداخت کنند.

نکات مهم برای زائران کربلا

سفر به کشور دیگر با توجه به شرایطی مانند نوع اقلیم و آداب و رسوم مردم منطقه ویژگی های خاص خود را دارد. در ادامه بخشی از نکات مهم برای زائران عتبات را مرور می کنیم:

1- قبل از هر چیز فراموش نکنید شما در این سفر تنها نیستید و مردمی از کشورهای مختلف دنیا به کربلا می آیند. مردمی که الزاما تمام آن ها مسلمان نیستند اما باز هم برای ادای احترام به امام حسین (ع) به کربلا سفر می کنند. همین طور مسلمانان سنی زیادی برای زیارت به کربلا می آیند. بنابراین از رفتار های نژادپرستانه و تعصبات مذهبی پرهیز کنید. به زبان، پوشش، آداب و رسوم ملل مختلف، حتی اگر باب میل تان نیست، احترام بگذارید.

2- پوشش مناسب داشته باشید. فراموش نکنید شما به شهری مسلمان سفر می کنید که علاوه بر ساکنین خودش زائرین مسلمان زیادی را از جمله شیعه و سنتی دارد. بنابراین حتما پوششی مناسب و در خور انتخاب کنید.

3- از آن جایی که کربلا و به طور کلی عراق آب و هوای گرم و خشکی دارد، لوازم بهداشتی و کرم های ضد آفتاب با خود به همراه داشته باشید. بد نیست یک کرم سوختگی نیز همراه تان باشد تا اگر دچار آفتاب سوختگی شدید از آن استفاده کنید. عینک آفتابی و کلاه لبه دار نیز جزو ضروریات سفر است.

4- از آن جایی که برای زیارت، خصوصا در زمان اربعین، باید پیاده روی داشته باشید، حتما از کفش های مناسب و راحت استفاده کنید.

5- کربلا به دلیل اوضاع سیاسی و اجتماعی اش شهر خیلی لوکسی به حساب نمی آید. همین طور از نظر دارویی مشکلاتی دارد. بنابراین اگر داروی خاصی مصرف می کنید، حتما برای زمان اقامت تان همراه داشته باشید. البته فراموش نکنید ورود بعضی داروها به کشورهای دیگر ممنوع است. حتما قبل از این موضوع با آژانس خود صحبت کنید. همین طور بهتر است نسخه پزشکی خود را به همراه داشته باشید.

6- شارژر موبایل و تبلت تان را با خود ببرید. به علاوه داشتن یک پاوربانک برای مواقع ضروری بد نیست.

7- اگر تنهایی می خواهید در شهر بگردید، حتما شماره تلفن و آدرس هتل را همراه خود داشته باشید. همین طور شماره رئیس کاروان یا لیدر تور را نیز جایی بنویسید و همراه تان ببرید تا در صورت مشکل بتوانید از آن استفاده کنید.

8- به هیچ عنوان در جایی که شناختی از آن ندارید غذا و یا نوشیدنی مصرف نکنید. همان طور که گفته شد کربلا از نظر بهداشتی کمی ضعف دارد، بنابراین فقط در هتل یا رستورانی معتبر غذا بخورید.

9- از آن جایی که قوانین هر کشوری با کشور دیگر فرق دارد، قبل از عکسبرداری و فیلم برداری از ممنوع نبودن آن مطمئن شوید.

10- هنگام خرید یا تبدیل پول تان به دینار، از لیدر تور یا رئیس کاروان مشورت بگیرید. حتی بهتر است مقداری دینار از ایران با خود به همراه ببرید.

نکات-مهم-برای-سفر-به-کربلا

در نهایت باید بگوییم سفر به کربلا یک سفر معنوی و روحانی است که تاثیر آن را تا مدت ها در روحیه خود حس خواهید کرد. برای داشتن یک سفر منظم و برنامه ریزی مناسب، بهتر است از خدمات آژانس های مسافرتی استفاده کنید تا بتوانید بدون دغدغه به زیارت بپردازید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره، با کارشناسان ما در تماس باشید.

سایر تورها


سوالات متداول


بله امکان سفر زمینی با اتوبوس همراه با راهنما از طریق مرز مهران و دیگر مرزها کشور عراق برای اتباع ایرانی وجود دارد .


پیشنهاد ما سفر در ایام محرم و نوروز به کربلا می باشد اما زیارت کربلا و نجف در تمام ایام سال لذت بخش می باشد.


اتباع ایرانی برای سفر به عراق و زیارت حرمین شریفین نیاز به اخذ ویزا دارند ، اما در آینده نزدیک صحبت از لغو روادید می باشد .


نظرات


امتیاز 4.7 از 5 | از بین 653 امتیاز دهنده به تور کربلا

مهدی reply date 1401/10/14

تور زمینی برای اواخر دیماه دارید؟؟؟


پاسخ کارشناسان: سلام از تهران در خدمتتون هستیم
حبیبی reply date 1401/06/05

سلام آیا طور قطار برای هفته ی آینده دارید؟


پاسخ کارشناسان: کربلا با قطار نداریم
علی محمد reply date 1401/05/23

آیا برای پیاده روی اربعین توری داری و قیمتش چقدر است؟


پاسخ کارشناسان: بله همکاران باهانون ارتباط می گیرند
خانم امینی reply date 1401/05/21

ایا تورکر بلا زمینی برای 20 شهریور دارید؟قیمت هم بفرمایید


پاسخ کارشناسان: همکاران با شما تماس خواهند گرفت
سید حاتم reply date 1401/05/07

سلام آیا برای تاسوعا و عاشورا تور زمینی هم دارید ؟


پاسخ کارشناسان: بله تور کربلا زمینی برای تاسوعا و عاشورا داریم لطفا به تاریخهای اجرا ملاحظه بفرمایید
ساعد reply date 1401/05/07

سلام آیا برای محرم تور کربلا زمینی هم برگزار می شد؟


پاسخ کارشناسان: سلام وقت بخیر بله تور کربلا محرم زمینی برگزار می شود لطفا به تاریخ های اجرا در سایت نوجه بفرمایید.
آداک reply date 1401/04/17

آیا با همسرم که صیغه موقت هستم می‌توانم از تور های کربلا استفاده کنم(در هتل ها به مشکل بر نمی خورم ؟)


پاسخ کارشناسان: خیر هیچ مشکلی وجود ندارد
حمیدرضا reply date 1401/02/17

سلام برای برج ۳ تور دارین دو سر هوایی یا یک سر هواییو اینکه شما تحت نظر حج و زیارت هستید؟


پاسخ کارشناسان: سلام بله در خدمت هستیم
امیرعلی کریمی reply date 1400/12/28

کارت واکسن داشته باشیم دیگه نیازی به است پس سی آر نیست ؟اگه تور رزرو کردیم بعد تست مثبت شد مبلغ رو عودت میدین؟


پاسخ کارشناسان: سلام فقط کارت واکسن لازم هست و در صورت مثبت شدن تست تمام مبلغ استردا می گردد
زهرا reply date 1400/12/18

مرز زمینی عراق از ۲۴ ام قراره باز بشه، تور زمینی در نظر دارید؟ اگه بله با چه قمت و شرایطی؟؟


پاسخ کارشناسان: سلام هنوز اعلام نشده ولی به محض اینکه تایید شد در سایت قرار داده خواد شد
علی reply date 1400/12/10

تور هوای قیمت چند هست ۲۷اسفند


پاسخ کارشناسان: دوست عزیز زدیم داخل سایت
ارشادی reply date 1400/12/03

سلام برای سفر به کربلا درتاریخ 11 اسفند 1400 برای ایام شعبانیه رفت هوایی _برگشت زمینی دارید؟مبلغ چقدر هست؟


پاسخ کارشناسان: سلام ما وفقط تور کربلا هوایی داریم
تهرانی reply date 1400/11/08

برای هفته آخر اسفند کی میشه رزرو کرد


پاسخ کارشناسان: هستیم در خدمتتون
محدثه reply date 1400/11/07

سلاممن تور رفت و برگشت زمینی به کربلا میخوام دارید؟


پاسخ کارشناسان: فعلا برگزار نمی شود
سمیرا انتظامی reply date 1400/11/05

وقتتون بخیر برای تاریخ ۱۱ بهمن تور عتبات دارید ؟


پاسخ کارشناسان: سلام بله داریم با دفتر تماس بگیرید .
علیخان reply date 1400/11/04

سلام کربلا رفت و برگشت زمینی همیشه فعال است


پاسخ کارشناسان: سلام برقرار هست
تهرانی reply date 1400/10/21

برای اواخر اسفند تور کربلا چه موقع میشه اقدام کرد


پاسخ کارشناسان: ما هرهفته شنبه و سه شنبه هر هفته داریم
فهیم reply date 1400/10/16

سلام خسته نباشید ببخشید شما تور اقساطی هم دارین


پاسخ کارشناسان: سلام خیر متاسفانه
عباس ظفری reply date 1400/10/11

سلام من ۲۰ سالمه و دانشجو هستم میخواستم برای تور اقدام کنم پاسپورت بهم میدن اگه وثیقه زیارتی بگذارم؟


پاسخ کارشناسان: به نظام وظیفه مراجعه فرمایید
زائر reply date 1400/07/29

ببخشید تور هوایی پایان آبان دارید و قیمتش چند هست؟


پاسخ کارشناسان: رفت هوایی و برگشت زمینی داریم
ناشناس reply date 1400/07/20

سلام ما 4نفر هستیم میخوام اگه اقا تلب کنه بزیم کربلا بعد پول زمینی 4نفر چقدر میشه


پاسخ کارشناسان: سلام فعلا زمینی برگزار نمیشه
مهدی reply date 1400/07/18

سلام.قیمت تور هوایی با سامرا و کاظمین چنده؟


پاسخ کارشناسان: فعلا فقط یکسر هوایی داریم
رضا نجفی reply date 1400/07/08

تور بعد از ماه صفر دارید ؟ به چه صورت و هزینه رفت و برگشت چقدر میشود ؟ با تشکر


پاسخ کارشناسان: سلام قیمت سایت آپدیت هست به قسمت تور کربلا مراجعه کنید
کبری بیجاری reply date 1400/07/05

آیا تور زمینی برای دهه آخر صفر ۱۴۰۰دارید ؟قیمتش چقدره؟یک دوز واکسن زدم


پاسخ کارشناسان: سلام تور کربلا فعلا بصورت رفت هوایی و برگشت زمینی برگزار می گردد .
آشوری reply date 1400/06/30

سلام من چندسال هست آرزوی رفتن به کربلا را دارم لطفا بفرمایید هزینه زمینی در سال ۱۴۰۰چه قدر است؟


پاسخ کارشناسان: سلام با توجه به اینکه مرزهای زمینی بسته هست فعلا امکان سفر وجود ندارد
فاطمه خانم reply date 1400/06/24

با این قیمت نمیتونم بیام کربلا اقا میگن تا قسمت نباشه نمیتونی بری ولی وقتی پول نباشه قسمت ام کاری نمیتونه بکنه☹


پاسخ کارشناسان: انشالله تور کربلا زمینی باز بشه مشرف بشوید .
ایرج reply date 1400/06/22

ببخشید من ی دوز واکسن زدم میزارن برم


پاسخ کارشناسان: سلام فعلا تست کرونا فقط لازم هست
مهدی منصوری reply date 1400/06/16

سلام زمینی مگه میزارن ما ۳ نفریم برا اخر هفته از اراک


پاسخ کارشناسان: سلام خیر فقط هوایی با تست پی سی آر
محسن نیک آیین reply date 1400/06/15

سلام می بخشیدبلیط هوایی تانجف چقدرهست؟


پاسخ کارشناسان: سلام با همکاران ما تماس حاصل فرمایید .
دانیال غضنفری reply date 1400/06/15

سلام من مسیرم قزوینه میخوام ببینم چجوریه قیمتش و باید از کجا ویزا یا پاسپورت بگیری و آیا کاروانی هست که شد با آن رفت یا نه


پاسخ کارشناسان: سلام با همکاران ما در استان قزوین تماس بگیرید
یا صاحب الزمان reply date 1400/06/14

سلام ببخشید بنده ۴۰ ساله و پسرم که زیر۱۸ سال هست قصد سفر به کربلا داریم ، اما شنیدم باید واکسن کرونا رو دو تا دُز رو بزنیم که زمان کافی و شرایطش رو نداریم ، از بعضی ها شنیدیم که برای راحتی زائران جوان فقط تست کرونا و منی بودن تست کافیه ، خواستم بپرسم چقدر خبرهای رسیده درسته ؟ لطفا راهنمایی کنید


پاسخ کارشناسان: سلام منتظر اعلام شرایط جدید از طرف دولت عراق باشید
دین پرور reply date 1400/06/08

سلام میخوام درشهریور ۱۴۰۰ دراربعین زمینی به کریلا سفر کنم هزینه اش رابرام بفرستین ضمنا محل حرکتم تبریزباشد


پاسخ کارشناسان: سلام طبق قوانین جدید دولت عراق ، فقط افرادی می توانند برای پیاده روی اربعین ثبت نام کنند که 2 دور واکسن کرونا روزده باشند .
مرتضی اروجی reply date 1400/06/03

ضمن عرض سلام و خسته نباشید می خواستم ببینم تخفیف با ارائه کارت ایثارگری ( فرزند و همسر شهید ) در سفر کربلا نیز اعمال میشود با تشکر


پاسخ کارشناسان: سلام متاسفانه ما حقیقی هستیم و امکان استفاده از موارد مطرح شما رو نداریم
زهرادژدار reply date 1400/06/02

سلام وقتتون بخیر امکان سفر به کربلا ازطریق زمینی برای اربعین وجوددارد یاخیر؟


پاسخ کارشناسان: تور کربلا اربعین بصورت زمینی هنوز شرایطش اعلام نشده ولی هوایی امکان پذیر هست
مهری 33ساله reply date 1400/05/28

سلام من مریض هستم تومور دارم ارزو دارم کربلا برم هیچ وقت نتونستم برم اگه کسی در توانش هست برای سفر من کمکی کنه


پاسخ کارشناسان: انشالله که سلامتی حاصل بشود حتما اگر کسی بود بهتون اعلام می کنیم
محبوبه غلامپور reply date 1400/05/28

میخوام برم کربلا تاقبل ازاربعین میشه راهنماییم کنید وهزینه تور وتاریخ روبهم اطلاع بدین


پاسخ کارشناسان: سلام منتظر باشید تا پکیج های سایت رو آپدیت کنیم
مازیارامیدی reply date 1400/05/23

سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم هزینه رفت برگشت هوایی چقدر میشه قسطی هم می برید شما یانه


پاسخ کارشناسان: خوب قیمت رو که زدیم دوست عزیز اقساط نداریم .
علی reply date 1400/05/22

سلام جناب یه سوال مادونفرهستیم هردواقا ومی خواهیم بریم کربلا مثلا سه شنبه حرکت کنیم شب نجف باشیم صبح بریم کربلا چهارشنبه وپنج شنبه کربلا باشیم وجمعه برگردیم ایا اینطوری امکانش هست شماهمان هزینه تور بگیرید ممنون میشم جواب بدید عاشورا وتاسوا نباشه خیلی بهتره باتشکر


پاسخ کارشناسان: سلام لطفا با همکاران ما تماس بگیرید
اصغر خرسندی گاوگانی reply date 1400/05/19

اربعین ومیخوام برم کربلا ثبت نام دارید


پاسخ کارشناسان: سلام هنوز خیر ولی سایت رو دنبال کنید قیمت های اربعین را قرار خواهیم داد.
ایرلاین
airplane icon
مدت زمان
duration icon