category cover image
دسترسی سریع
تاریخ سفر:

هر هفته

ایرلاین:

فلای دبی


شروع قیمت از: 13,300,000 تومان + 75 دلار

مشاهده جزییات
تاریخ سفر:

هر هفته

ایرلاین:

فلای دبی


شروع قیمت از: 13,300,000 تومان + 75

مشاهده جزییات

ویدیو گردشگری لبنان


کشور مدیرانه ایی لبنان با دارا بودن آب و هوای مطبوع و سواحل بسیار زیبا به عنوان زیباترین شهر در خاورمیانه مشهور می باشد که ما در این ویدئو به معرفی بخشی از جاذبه های توریستی آن خواهیم پرداخت.

اطلاعات سفر به قبرس


phone
پیش شماره: +961
duration
زمان سفر: 2:20 دقیقه
passport
ویزا: ندارد
currency
واحد پول: لیره
relegion
مذهب: مسلمان و مسیحیت
language
زبان: عربی
emergency
اورژانس: 115
distance
فاصله از مرز: حدود 1638 کیلومتر
police
پلیس: 114
clock difference
اختلاف ساعت: 01:30 دقیقه

سفر به عروس خاورمیانه با تور لبنان


 لبنان کشوری کوچک در در کنار سواحل شرقی مدیترانه است و پایتخت آن شهربندری  بیروت می باشد . این کشور از شمال و شرق با کشور سوریه و از جنوب با فلسطین و از غرب با دریای مدیترانه همجوار هست .لبنان آب و هوای مدیترانه ایی داشته و و هوای سواحل این کشور در زمستان سرد و بارانی و در تابستان گرم و شرجی است . در نواحی بلند تر به ویژه مناطق کوهستانی , زمستان ها با بارش برف همراه بوده و دمای هوا به زیر صفر می رسد .

 

 

بیروت

این شهر پایتخت لبنان است و سراسر آن به موجب وزش نسیم مدیترانه ایی ,سرشار از انرژی و حس شادابی است . این شهر زیبای بندری , با جمعیتی نزدیک به 1 میلیون نفر قدمتی نزدیکبه 5000 سال , بزرگترین شریان اقتصادی لبنان محسوب می شود . دانشگاه های ممتازی نظیردانشگاه لبنان , دانشگاه امریکایی در بیروت واقع شده اند . آثار بسیار متنوعی در این شهر به یادگار مانده که می شود از جمله به : بناهای دور هروم بیزانس که در پشت کلیسای مارجرجس در مرکز شهر بیروت حمام های روم باستان که در سال 1986 میلادی کشف شد .قلعه صلیبی ها که در دوران صلیبیان در سال 1860میلادی ویران شد ,ولی در سال 1995 مرمت گردید .میدان ساعت که ساختمان پارلمان در این میدان هست. مسجد حضرت محمد ( ص ) که در جوار آن مزار نخست وزیر فقید لبنان  رقیق حریری که در مرکز شهر واقع میباشد صخره روشه که یکی از نماد های شهر بیروت بوده و در غربی ترین نقطه بیروت واقع است . درباره این صخره افسانه های زیادی هست وگفته می شود برای اولین بار دختری با نام روشه پس از ناکامی دریک ماجرای عشقی خود را از آن بالا به دریا پرت کرده است به همین خاطر به روشه معروف گردیده است .مسجد بزرگ عمری که در واقع کلیسایی در دوران در دوران صلیبیان بوده ودرسال 1113 تا 1360 میلادی بنا شده است . این کلیسا در دوران فرمانروایی ممالیک مصری به مسجد تبدیل شد .موزه ملی لبنان , مجموعه ایی  بی نظیر ازتمدن بشر و تاریخ لبنان که تاریخ فرمانروایان لبنان را در خود جای داده است . 

نظرات


امتیاز 4.8 از 5 | از بین 20 امتیاز دهنده به تور لبنان


ایرلاین
airplane icon
مدت زمان
duration icon